Semmelwrap med protein
Sandra Gröndahl
FRI FRAKT FRÅN 500 SEK
T-SHIRT PÅ KÖPET FRÅN 1 500 SEK
5000+ OMDÖMEN TRUSTPILOT
79 SEK
Lägsta priset de senaste 30 dagarna: 79 SEK
Läs 4 omdömen

Beskrivning
Din egen togo-mugg, med lock och sugrör! För proteindrinken eller favoritdrycken.
Ett utmärkt sätt att ta med dig din favoritdryck. Kanske för dig som kör proteindrinken i mixern men vill ta den med dig? Eller för dig som bara föredrar att dricka din favoritdryck med sugrör? Oavsett vem du är så kan det bli läge att ta med dig det du önskar, och det har aldrig varit smidigare.
Muggen rymmer 0,7 liter, och tål maskindisk på lägre temperaturer (även om handdisk rekommenderas).
Receptidéer
Liknande produkter
Senaste artiklarna
Allt om proteinpulver! – Den stora guiden
Proteinpulver är i grunden bara koncentrerat protein från en råvara (oftast mjölk eller växter), gjort för att göra det enklare att få i sig tillräckligt med protein i vardagen.
Viktor Söder
20 jan. 2026
Skickliga barnläkare väntar inte
Planering och förberedelser är en stor del av träningsintresset för många. Det är ju trots allt där drömmarna börjar. Men man får se till så att förberedelserna verkligen tar en över trösklarna, inte höjer dem
Anders Axklo
16 jan. 2026
Luktsalt – finns det prestationsfördelar och finns det risker?
När styrketräning blivit vardag för många har också gamla lyftartraditioner spridit sig – men få väcker lika mycket nyfikenhet som luktsalt och frågan om det verkligen påverkar prestationen.
Jacob Gudiol
9 dec. 2025
Spelar fördelningen av proteinintaget över dagen någon roll?
Spelar det någon roll när du äter ditt protein – eller är det totala intaget över dagen det enda som betyder något?
Jacob Gudiol
8 dec. 2025